Krzysztof Górski

Budżet Obywatelski we Włocławku rozstrzygnięty. Wybrano 6 projektów do realizacji

Włocławianie chętnie głosują na projekty związane z budową i modernizacją infrastruktury rekreacyjnej. Na zdj. plac zabaw przy ul. Grodzkiej. Fot. Wojciech Alabrudziński Włocławianie chętnie głosują na projekty związane z budową i modernizacją infrastruktury rekreacyjnej. Na zdj. plac zabaw przy ul. Grodzkiej.
Krzysztof Górski

Poznaliśmy wyniki głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Włocławka na 2020 rok. 4 miliony złotych zostaną podzielone na realizację 6 przedsięwzięć. Zdecydowana większość to projekty związane z rekreacją.

Głosowanie w tegorocznej odsłonie Budżetu Obywatelskiego Włocławka trwało od 17 września do 1 października. Mieszkańcy wybierali spośród 30 projektów, które przeszły weryfikację formalno-merytoryczną. Ostatecznie zrealizowanych zostanie 6 z nich. - Chcielibyśmy podziękować wszystkim włocławianom, a przede wszystkim tym, którzy zdecydowali się zgłosić swoje projekty, a później je promować i przekonywać do głosowania – mówił podczas ogłaszania wyników Marek Wojtkowski, prezydent.

Głosowanie w tegorocznej odsłonie Budżetu Obywatelskiego Włocławka trwało od 17 września do 1 października. Mieszkańcy wybierali spośród 30 projektów, które przeszły weryfikację formalno-merytoryczną. Ostatecznie zrealizowanych zostanie 6 z nich.

Które? Czytajcie w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Górski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.