.

Biuro Podróży Inter Tours

Biuro Podróży Inter Tours
.

Biuro Podróży Inter Tours to lider w organizacji wycieczek szkolnych, pielgrzymek, wycieczek objazdowych, wycieczek krajowych i zagranicznych, wyjazdów integracyjnych oraz w turystyce dzieci i młodzieży. Setki zorganizowanych wycieczek firmowych, szkolnych, integracyjnych oraz indywidualnych wraz z gronem stałych i wciąż zadowolonych klientów są dowodem na wysoką jakość prowadzonych przez nas usług. Organizujemy imprezy dla grup dorosłych: wycieczki integracyjne i motywacyjne dla zakładów pracy. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezy w kraju i za granicą, biorąc pod uwagę preferencje i możliwości finansowe klientów. Robimy to z pasją i pełnym zaangażowaniem, dbając o każdy szczegół. Naszym celem jest spełnianie marzeń każdego z Państwa o zobaczeniu piękna świata, odpoczynku i dobrej zabawy.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ofercie naszej biura podróży lub mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego - chętnie i szybko odpowiemy na Państwa zapytania

ZADZWOŃ

+48 81 740 21 25
515 160 333
503 154 253

ADRES

Prymasa S. Wyszyńskiego 1 lok. 1
20-102 Lublin

NAPISZ

[email protected]
[email protected]

Impex Trans – licencjonowany przewoźnik

Impex-Trans z Lublina jest jedną z czołowych polskich firm świadczących usługi przewozu osób. Dysponujemy nowoczesnymi autokarami turystycznymi z pełnym wyposażeniem o zróżnicowanej liczbie miejsc od 8 do 72. Współpracujemy ponadto z firmami o podobny profilu działalności, dzięki czemu mamy do dyspozycji jeszcze większy tabor i możemy oferować komfortowy transport krajowy i międzynarodowy nawet największym grupom zorganizowanym. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i zezwolenia upoważniające do świadczenia usług w zakresie okazjonalnego przewozu osób.

Nasza oferta obejmuje:

tel.+48 (81) 740-21-25

kom.+48 503-154-253 (Kontakt telefoniczny możliwy przez całą dobę)

[email protected]

www.impex-trans.pl

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.