Jan Hofman

Beata Kozidrak i jej córka Katarzyna: Często nie było jej w domu

Beata Kozidrak i jej córka Katarzyna: Często nie było jej w domu
Jan Hofman

Beata Kozidrak jest mamą dwóch córek - Katarzyny i Agaty. Ich tatą jest Andrzej Pietras, były już mąż piosenkarki. Wokalistka znanego i lubianego zespołu Bajm w ostatnim czasie postawiła na indywidualną karierę. Nagrała nawet trzy solowe albumy.

57-letnia piosenkarka w najnowszym numerze magazynu „Party” opowiedziała o wychowaniu dzieci. Kozidrak powiedziała, że mamą została bardzo wcześnie, bo miała wówczas 21 lat. Dodała jednak, że był to jej świadomy wybór. Przyznała jednak, że kiedy Kasia była dzieckiem, dawała sporo koncertów i dlatego często nie było jej w domu. Cieszy się, że na szczęście córka nigdy nie wypominała tych chwil nieobecności.

Teraz artystka chce to jej zrekompensować. Starsza córka, choć uzdolniona muzycznie, przez wiele lat żyła w cieniu sławnej mamy. Teraz Beata chce pomóc Kasi i robi wszystko, by ta na dobre zagościła na polskiej scenie. Córka nagrała już pierwsze utwory i teledysk w stylu country. By jednak wydać płytę z ambitną, niszową muzyką, potrzeba dużo pieniędzy, także na jej promocję. Mama nie żałuje grosza, by ją w tym wspierać.

Z kolei Agata Pietras już jako kilkuletnia dziewczynka wiedziała, że będzie projektantką. Wymyśliła swoją modową markę. Projektuje i sprzedaje ubrania.

W lipcu zeszłego roku po 37 wspólnych latach Beata Kozidrak rozwiodła się z mężem, Andrzejem Pietrasem, z którym zakładała zespół Bajm. Nowym partnerem Beaty jest młodszy od niej biznesmen z Włoch.

Jan Hofman

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.