Basenowa wojna cenowa w Łodzi Zatoki Sportu i Aquaparku Fala

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Matylda Witkowska

Basenowa wojna cenowa w Łodzi Zatoki Sportu i Aquaparku Fala

Matylda Witkowska

Krótko po otwarciu łódzkiej Zatoki Sportu Aquapark Fala wprowadził podobną ofertę dla studentów. Taka konkurencja jest tylko w Łodzi. W regionie wciąż są powiaty, w których nie ma krytych basenów.

Kilka tygodni po otwarciu Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej konkurencyjny Aquapark Fala obniżył ceny biletów studenckich. Łodzianie korzystają z coraz większej konkurencji między obiektami. Ale w wielu powiatach naszego województwa jest tylko jedna pływalnia. Albo nie ma żadnej.

Otwarta we wrześniu Zatoka Sportu stała się popularna wśród pływaków. Ma też cennik atrakcyjny dla studentów. Za godzinę pływania w olimpijskim basenie z jacuzzi student PŁ zapłaci w weekendy i w dni robocze w godz. 8-16 tylko 9 zł. Studenci innych uczelni zapłacą za taki sam bilet 12 zł.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Matylda Witkowska

Od kilkunastu lat jestem dziennikarką Dziennika Łódzkiego. W pracy zajmuję się tak ważnymi dziś sprawami zdrowia i medycyny oraz ochroną środowiska. Ale w mojej działce jest też rekreacja oraz duma i serce Łodzi czyli ulica Piotrkowska. Prywatnie jestem urodzonym mieszczuchem. Cieszy mnie moda na miasta zielone i dobre do życia, wolę jeździć rowerem niż autem. Fascynuje mnie to, co niezwykłe. Ktoś widział w Łodzi ufo? Chętnie tam podjadę.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.