Babcie i dziadkowie celebryci kochają i rozpieszczają swoje wnuki tak jak zwykli Kowalscy

Czytaj dalej
Fot. Bartosz Krupa
Anna Gronczewska

Babcie i dziadkowie celebryci kochają i rozpieszczają swoje wnuki tak jak zwykli Kowalscy

Anna Gronczewska

Kto by pomyślał, że Kazik Staszewski już od dawna jest dziadkiem? A do pięknej Grażyny Szapołowskiej 17-letnia Karolina mówi babciu? Dziadkiem jest też znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc. Lista celebrytów, którzy mogą się pochwalić wnukami, jest znacznie dłuższa

Swoje święto obchodzą babcie, dzień później dziadkowie. Życzenia od wnucząt otrzymają też wielkie gwiazdy polskiej sceny i ekranu. Dziadkiem jest znany kierowca rajdowy, Mistrz Europy, a także były poseł do Europarlamentu, 56-letni Krzysztof Hołowczyc. Co ciekawe jego wnuczka Alabama jest tylko sześć lat młodsza od najmłodszej córki znakomitego rajdowca Antoniny. Powinna więc mówić na nią ciocia. Krzysztof Hołowczyc ma jeszcze dwie córki - 33-letnią Karolinę i 24-letnią Alicję. Matką Alabamy jest Karolina. Jej tata o tym, że został dziadkiem dowiedział się podczas Rajdu Dakar w 2014 r.

Gwiazdy polskiej sceny i ekranu - Kazik Staszewski, Grażyna Szapołowska, Krzysztof Hołowczyc, opowiadają jak się czują w roli babć i dziadków. 

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Gronczewska

Jestem łodzianką więc Kocham Łódź. Piszę o historii mojego miasta, historii regionu, sprawach społecznych, związanych z religią i Kościołem. Lubię wyjeżdżać w teren i rozmawiać z ludźmi. Interesuje się szeroko pojmowanym show biznesem, wywiady z gwiazdami, teksty o nich.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.