Aktywni na rynku pracy

Czytaj dalej

Aktywni na rynku pracy

Wciąż można zgłaszać się do udziału w projekcie „Aktywni na rynku pracy”, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez oddział łódzki Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w partnerstwie z Miastem Łódź.

Projekt jest skierowany m.in. do osób mieszkających na obszarach rewitalizowanych Łodzi lub przeniesionych w związku z tym procesem, po 50. roku życia, pozostających na emeryturze bądź rencie, o niskich kwalifikacjach oraz do kobiet.

Ci, którzy wezmą udział w projekcie, dostaną wsparcie pod postacią porad psychologa, warsztatów służących aktywizacji, doskonalenia kompetencji komputerowych, organizacji szkoleń i staży zawodowych oraz pomocy w znalezieniu zajęcia.

Za udział w szkoleniach uczestnikom będzie przysługiwało stypendium do 6,65 zł za godzinę szkolenia. Miesiąc przepracowany na stażu zakończy się natomiast wypłatą 997 zł.

Każda osoba uczestnicząca w projekcie ma zagwarantowane ubezpieczenie NNW oraz bezpłatne badania lekarskie. Ponadto może mieć zrefundowane koszty dojazdu na szkolenia lub staż oraz koszty opieki nad osobą zależną.

Formularze i informacje o projekcie są dostępne na stronach www.pte.lodz.pl/aktywni oraz www.uml.lodz.pl/dla-mieszkancow/projekty-unijne/efs można też dzwonić (42) 632-44-20, (42) 638-45-20.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.