Agata Kulesza. W nowym serialu zostanie autorką powieści kryminalnych

Czytaj dalej
r-bo

Agata Kulesza. W nowym serialu zostanie autorką powieści kryminalnych

r-bo

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN „Pułapka", w którym główną rolę zagra Agata Kulesza.

Obok niej w obsadzie pojawią się także Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek i Marianna Kowalewska podają wirtualnemedia.pl.

„Pułapka" to sześcioodcinkowy serial obyczajowokryminalny, który na antenie TVN pojawi się jesienią. Fabuła skupia się na Oldze Sawickiej (Agata Kulesza), która jest pisarką powieści kryminalnych. Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Pozornie prosty temat ma jednak drugie dno. Niepostrzeżenie Olga zostaje wciągnięta w niebezpieczną pułapkę intrygę z przeszłości, która po latach powraca z podwójną siłą. Tym razem nie jest to jednak literacka fikcja, ale niezwykle groźna gra, w której stawką jest życie.

Produkcja z Agatą Kuleszą to nie jedyny nowy serial, który jesienią obejrzą widzowie TVN. Kolejną produkcją kryminalną przewidzianą na następny sezon będzie 8-odcinkowy serial „Pod powierzchnią". Zagra w nim m.in. Bartosz Topa, który ostatnio pojawiał się w obsadzie „Drugiej szansy". Topa poinformował o nowym projekcie TVN podczas tegorocznej edycji Festiwalu Netia Off Camera.

r-bo

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.