52-letnia lekarka sądowa jest oskarżona o wystawianie zwolnień adwokatom, którzy dzięki nim nie musieli stawiać się w sądzie na rozprawach

Czytaj dalej
LB

52-letnia lekarka sądowa jest oskarżona o wystawianie zwolnień adwokatom, którzy dzięki nim nie musieli stawiać się w sądzie na rozprawach

LB

Dziś w Sądzie Rejonowym rozpoczęła się jedna z najgłośniejszych spraw ostatnich lat. Na ławie oskarżonych zasiadła 52-letnia lekarka sądowa, która wystawiała adwokatom fałszywe zwolnienia. Podczas procesu zeznawać będzie 37 adwokatów i radców prawnych, którzy skorzystali z jej usług. Mecenas reprezentujący lekarkę robił dziś wszystko na co pozwala prawo aby nie dopuścić do rozpoczęcia procesu.

52-letnia lekarka sądowa jest oskarżona o wystawianie zwolnień adwokatom, którzy dzięki nim nie musieli stawiać się w sądzie na rozprawach. Grozi jej 8 lat więzienia.

Proces rozpoczął się przed Sądem Rejonowym dla Śródmieścia. Wiadomo, że będzie jednym z najgłośniejszych procesów ostatnich lat. W tej sprawie zeznawać będzie 37 łódzkich adwokatów i radców prawnych.

W artykule:

 • Jeden z najgłośniejszych procesów ostatnich lat
 • Szczegóły sprawy
Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
LB

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.